Arka Sıradakiler 129. Bölüm

Arka Sıradakiler 129. Bölüm – 17 Ekim Pazar

Gamze Saffet’e sarılmışken, Oktay bu durumu görmüştür. Saffet ile Oktay arasında bir hesaplaşma kaçınılmazdır. Bu sırada Gamze’nin vereceği karar merak konusudur. Gamze Oktay’ı mı seçecektir, Saffeti mi?.. Yoksa bambaşka bir karar mı verecektir? Düğüm bu bölümde çözülmeye başlıyor.

Zehra ile Ali arasında yakınlaşma giderek artmaya başlar. Ancak Sedat peşlerini bırakmaz. Konservatuvarı kazanarak, yeni bir hayata başlayan Zehra’nın hocasıyla arasında beklenmedik bir durum yaşanır. Bu süreçte Zehra kapısında ve gittiği yerlerde sürpriz güller bulmaktadır. Güllerin kimden geldiğini bilememektedir.

Arka Sıradakiler’in kazandığı üniversiteler, seyirciye sürpriz olarak saklanmıştı. Başlarına gelen büyük felaketlerden ötürü okullarıyla ilgilenemeyen kahramanlarımızı üniversite ortamında görmeye başlıyoruz. Pamuk okula giden Özge’yi takip eder. Ancak okul kapısından içeri alınmaz. Pamuk’un okula girmek için bulacağı çözüm şaşırtıcı olacaktır.

Sibel’in tedavisi için, İbo’nun para bulma mücadelesi devam etmektedir. Okuldan sonra kitap satmaya devam eden İbo, geceleri yapmak için yeni bir iş daha bulmuştur. Hem okuyup hem çalışmak İbo İçin zor almaktadır. Ancak İbo aşkı için zorluklara göğüs germeyi inatla sürdürür.

Askerdeki Rıza, eski düşmanı Tamer’in iftirasına maruz kalmıştır. Hırsızlık suçlamasıyla, yatağı ve dolapları aranan Rıza’nın başına gelecekler esrarını korumaktadır.

Reklamlar

1 Yorum »

  1. nesrin said

    Gamzenin ne işi varmış yine saffetin yanında yaaa niye sarılıyor ki delimidir nedir ya!!!

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: